Škvarkové tyčinky „qip“

Ptáte se, proč „qip“ ?

Jedná se o zkratku „ k vínu i pivu“ :)
 
Dovolujeme si Vám nabídnout možnost ochutnávky zdarma a nákupu našich ručně vyráběných škvarkových tyčinek, které pečeme každý den, čímž zaručujeme jejich čerstvost a kvalitu.

Naše firma se zaměřovala v minulých letech na prodej škvarkových tyčinek jen na farmářských trzích, na festivalech a jiných akcích, kde měly mezi zákazníky velký ohlas právě díky kvalitě a ojedinělosti.

Nyní dodáváme škvarkové tyčinky balené také do různých restaurací a vinoték.

Naše reference: Národní divadlo, Stavovské divadlo, Divadlo v Dlouhé, vinotéky, vinárny, pivotéky, pivovary, restaurace, cateringové firmy atd.

Nabízíme Vám ručně vyráběné škvarkové tyčinky pečené podle prvorepublikové receptury.

Proč jsme s výrobou začali?

Právě proto, abychom i mladé generaci přiblížili chutě, které si vychutnávali jejich předci - prababičky i prapradědové. Ti tenkrát při vínečku a pivečku oceňovali jedinečnost receptury a rádi se vraceli do svých oblíbených hospůdek, aby si pochutnali na škvarkových tyčinkách.
 
Využili jsme mezeru na trhu a našli starý recept a nyní si může i mladá generace vychutnávat originální chuť škvarkových tyčinek. Jako jedna z mála věcí, která se po několik generací nezměnila, je právě ona osvědčená receptura a stejná kvalita tyčinek.

Zachování tradice je náš cíl.

V případě Vašeho zájmu Vás očekáváme na našem stánku s ochutnávkou zdarma.

Dále si Vám dovolujeme nabídnout velice chutné a lidmi oblíbené cibulové kroužky, které jsou lehce popaprikované a sypané petrželkou.

Jako další delikatesu nabízíme pravé hospodské (typicky mastné) brambůrky s různými příchutěmi – solené, česnekové a hořčicové.

skvarkove-tycinky-gip-01
skvarkove-tycinky-gip-04
skvarkove-tycinky-gip-02
skvarkove-tycinky-gip-03

Škvarkové tyčinky "qip"

Ing. Petra Zlatá
zástupce výrobce

tycinky@centrum.cz
+420 704168531